28 OCAK 2021: ACUN KARADAĞ TAHLİYE EDİLDİ
TUTUKLU DİRENİŞÇİ ACUN KARADAĞ TAHLİYE EDİLDİ
28 OCAK 2021
Yüksel Caddesinde eylem yaparken tutuklanan öğretmen Acun Karadağ tahliye edildi. “İşimizi istiyoruz” eylemcilerinden Alev Şahin, Mehmet Dersulu ve Nazan Bozkurt ise tahliye edilmedi.
PlayPlay
19 OCAK 2021: ERKAN BAŞ ERKEN SEÇİM ÇAĞRISI YAPTI
ERKAN BAŞ ERKEN SEÇİM ÇAĞRISI YAPTI
19 OCAK 2021
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, mecliste düzenlediği basın toplantısında AKP hükümetinin terör ve darbe politikaları üzerinden korku yayarak meşruiyetini yitirdiğini belirterek erken seçim çağrısı yaptı.
PlayPlay
11 OCAK 2021: ADNAN OKTAR'A 1075 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ
ADNAN OKTAR'A 1075 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ
11 OCAK 2021
Suç örgütü lideri Adnan Oktar’a ‘suç örgütü kurmak ve yönetmek’, ‘siyasal ve askeri casusluk suçuna teşebbüs’, ‘tehditli cinsel saldırı’, ‘cinsel istismar’, ‘silahla tehdide azmettirme’ ve benzeri 24 ayrı suçtan toplam 1075 yıl üç ay hapis cezası verildi.
PlayPlay
8 OCAK 2021: BASIN ŞEHİDİ GAZETECİ METİN GÖKTEPE ANILDI
BASIN ŞEHİDİ GAZETECİ METİN GÖKTEPE ANILDI
8 ŞUBAT 2021
25 yıl önce, “Mutlaka ben izlemeliyim” diyerek gittiği haberde polislerce gözaltına alınan ve sonrasında darp edilerek öldürülen Evrensel Gazetesi muhabiri, basın şehidi gazeteci Metin Göktepe mezarı başında anıldı.
PlayPlay
8 OCAK 2021: TÜRKSAT 5A UZAYA FIRLATILDI
TÜRKSAT 5A UYDUSU UZAYA FIRLATILDI
8 OCAK 2021
Türkiye'nin uzaydaki aktif uydu sayısını 7'ye çıkaran Türksat 5A uydusu, Falcon 9 roketi ile ABD'deki NASA üssünden başarıyla uzaya fırlatıldı.
PlayPlay
2021 KORONAVİRÜS VERİLERİ
KORONAVİRÜS VERİLERİ
2021
COVID-19 vakalarının Türkiye’deki seyrini gösteren en güncel ve güvenilir bilgilere T.C. Sağlık Bakanlığı ve TÜBİTAK işbirliği ile yayın yapan COVID-19 DATA PORTAL TURKEY sitesinden inceleyebilirsiniz.
TANITIM

TEŞKİLAT

TRT'nin ajan konulu kurgu dizisi 'Teşkilat', gizli görevleri için gerçek hayatlarından koparılan fedakar MİT ajanlarının dünya genelindeki operasyonlarını anlatıyor.
4- 28 March 2021
PlayPlay
3- 22 March 2021
PlayPlay
2- 15 March 2021
PlayPlay
1-7 March 2021
PlayPlay
1-7 March 2021
PlayPlay
TANITIM

E-DEVLET

E-Devlet Kapısı ile bilgi ve belgelerinize tek noktadan ulaşabilir, başvuru işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz

DAVALAR

Türkiye'deki tüm davaları bu adresten sorgulayabilirsiniz.

TANITIM

KOLAY İHRACAT PLATFORMU

Kolay İhracat Platform'una giriş yaparak ihracat sürecinde ihtiyaç duyduğunuz bütün bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

BASIN

Türkiye'de siyaset konulu tüm yayınlara bu sayfalardan ulaşabilirsiniz. 

TANITIM

E-BELEDİYE

Belediyelerin ortak bir platformda buluşturulmasına imkan sağlayan E-BELEDİYE bilgi sistemi yerel yönetimlerin sunduğu en çağdaş hizmetlerin başında geliyor.

Türkiye Siyaset Rehberi

Nurhak Haber, yurt dışında yaşayan Türklerin Türkiye siyasetini takip etme rehberidir. Yurt dışında vatan hasreti çeken, Türkiye'de çağdaş, bağımsız ve demokratik bir düzen görmek isteyen Türklere yayın yapar.

Türkiye siyaseti hakkında fihrist görevi gören site, adını yurt dışına göçü hızlandıran '71 darbesi ve sonrasında bağımsızlık ve demokrasi yolunda direnişin simgesi olmuş Nurhak Dağları'ndan alır.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Görüşlerinizi ve önerilerinizi bize yazın.
Nurhak Haber

TURKUAZ PRODUCTIONS, LLC.
HER HAKKI SAKLIDIR © 2023

AJANS 869