18 NİSAN 2021: ABDULLATIF SENER ERDOGAN'IN MAL VARLIĞINI SORGULUYOR
ABDÜLLATİF ŞENER CUMHURBAŞKANININ MAL VARLIĞINI SORGULUYOR
18 NİSAN 2021
CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, TBMM Genel Kurulu'nda salgın sürecinde kurallara uymadığı için vatandaşa toplam 9 milyar TL ceza kesildiğini anlattı, 'lebaleb' kongreler ile salgını körükleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ceza kesilmemesini eleştirdi.
PlayPlay
10 NİSAN 2021: MONTRÖ BİLDİRİSİNE TEPKİLER ARTIYOR
ABDÜLLATİF ŞENER'DEN MONTRÖ YORUMLARI
10 NİSAN 2021
CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Montrö Bildirisi konusunda asıl gündemin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mal varlığının Türkiye’nin milli güvenliği sorunu haline gelip gelmediğini tartışmak olduğunu söyledi.
PlayPlay
4 NİSAN 2021: MONTRÖ BİLDİRİSİNE TEPKİLER ARTIYOR
MONTRÖ BİLDİRİSİNE TEPKİLER ARTIYOR
4 NİSAN 2021
Gece saatlerinde 104 emekli amiralin bildiri yayınlamasına ilk tepki İYİ Parti lideri Meral Akşener'den geldi. Parti genel merkezinde bildirinin asıl amacının darbe çağrıştırmak olduğunu, gerçek gündemin işsizlik ve ekonomik sorunlar olması gerektiğinden bahsetti.
PlayPlay
4 NİSAN 2021: MONTRÖ BİLDİRİSİNE SORUŞTURMA
MONTRÖ BİLDİRİSİNE SORUŞTURMA AÇILDI
4 NİSAN 2021
1936'da Türkiye'nin boğazlardaki tam hakimiyetinin tescili olan Montrö Boğazlar Sözleşmesi'nin feshinin TBMM'de sorgulanışına cevaben gece vakti "Montrö Bildirisi' yayınlayan 103 amiral hakkında re'sen soruşturma başlatıldı.
PlayPlay
2021 KORONAVİRÜS VERİLERİ
KORONAVİRÜS VERİLERİ
2021
COVID-19 vakalarının Türkiye’deki seyrini gösteren en güncel ve güvenilir bilgilere T.C. Sağlık Bakanlığı ve TÜBİTAK işbirliği ile yayın yapan COVID-19 DATA PORTAL TURKEY sitesinden inceleyebilirsiniz.
TANITIM

TEŞKİLAT

TRT'nin ajan konulu kurgu dizisi 'Teşkilat', gizli görevleri için gerçek hayatlarından koparılan fedakar MİT ajanlarının dünya genelindeki operasyonlarını anlatıyor.
4- 28 March 2021
PlayPlay
3- 22 March 2021
PlayPlay
2- 15 March 2021
PlayPlay
1-7 March 2021
PlayPlay
1-7 March 2021
PlayPlay
TANITIM

E-DEVLET

E-Devlet Kapısı ile bilgi ve belgelerinize tek noktadan ulaşabilir, başvuru işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz

DAVALAR

Türkiye'deki tüm davaları bu adresten sorgulayabilirsiniz.

TANITIM

KOLAY İHRACAT PLATFORMU

Kolay İhracat Platform'una giriş yaparak ihracat sürecinde ihtiyaç duyduğunuz bütün bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

BASIN

Türkiye'de siyaset konulu tüm yayınlara bu sayfalardan ulaşabilirsiniz. 

TANITIM

E-BELEDİYE

Belediyelerin ortak bir platformda buluşturulmasına imkan sağlayan E-BELEDİYE bilgi sistemi yerel yönetimlerin sunduğu en çağdaş hizmetlerin başında geliyor.

Türkiye Siyaset Rehberi

Nurhak Haber, yurt dışında yaşayan Türklerin Türkiye siyasetini takip etme rehberidir. Yurt dışında vatan hasreti çeken, Türkiye'de çağdaş, bağımsız ve demokratik bir düzen görmek isteyen Türklere yayın yapar.

Türkiye siyaseti hakkında fihrist görevi gören site, adını yurt dışına göçü hızlandıran '71 darbesi ve sonrasında bağımsızlık ve demokrasi yolunda direnişin simgesi olmuş Nurhak Dağları'ndan alır.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Görüşlerinizi ve önerilerinizi bize yazın.
Nurhak Haber

TURKUAZ PRODUCTIONS, LLC.
HER HAKKI SAKLIDIR © 2023

AJANS 869